Lielisks produkts man un manam dēlam. Mēs to lietojam katru dienu, jo tas mūs patiešām pasargā par 101%!
Lielisks produkts. Karsti iesaku visiem. Nevilcinieties to iegādāties. Ārkārtīgi dabīgas sastāvdaļas, pārbaudītas ar kosmētikas aplikāciju. ❤❤❤ "INCI beauty" ir nosaukums un to var instalēt caur Google store. Tagad es skenēju katru kosmētikas produktu caur šo lietotni. Jums nav ne jausmas, kādas ķīmiskas vielas ir tā sauktajā medicīniskajā kosmētikā. Pagaidām visi InaEssentials - Ģimenes tiešsaistes bioloģiskās kosmētikas veikala produkti, ko esmu iegādājusies, uzrāda sastāvu zaļajā zonā, t.i., pilnīgi dabīgi. Paldies viņiem par to. ☺️☺️☺️
Ļoti iesaku, šis ir labākais saules aizsarglīdzeklis Bulgārijas tirgū, tas jau ir mans mīļākais, paldies.
Esmu ļoti apmierināta ar aizsardzību. Var redzēt uz bērna muguras, kur tas bija uzsmērēts un kur nē.
Patiešām efektīvs pret saules apdegumiem, esmu ļoti apmierināta. Un labākais ir tas, ka to ir grūtāk nomazgāt ar jūras ūdeni, salīdzinot ar citiem produktiem, ko esmu lietojusi, un nav nepieciešams tik bieži uzklāt.
Godīgi sakot, es biju ļoti skeptiski noskaņota pret šo produktu, jo esmu izmēģinājusi visu iespējamo saules aizsardzībai, un kopumā rezultāts bija viens un tas pats, neatkarīgi no tā, cik daudz es ieguldīju vēlmē pēc laba efekta, bez spīduma, kušanas, svīšanas, aizsprostotu poru sajūtas utt. Neskatoties uz savu skepticismu, es biju pārsteigta par ātrumu, ar kādu saules aizsarglīdzeklis iesūcās manā ādā un vienlaikus atstāja mitrinātas un sausas ādas sajūtu. Noteikti pirkšu vēl. 😘
Jaunā formula man noteikti patīk! Pirmkārt – tā smaržo brīnišķīgi un ļoti svaigi! Konsistence ir bieza, bet ļoti viegli uzklājama un ekonomiska. Tas ir mazāk nekā 5 minūtes pēc uzklāšanas uz sejas. Bija nepieciešamas 1-2 minūtes, lai tas labi iesūktos un nebūtu redzams, ka man ir produkts. Āda jūtas maiga un barota, pēc uzklāšanas nav taukainas sajūtas. Domāju, ka tas būs lieliski piemērots arī kā grima bāze. Ja jums ir sausāka āda kā man, ir labi produktu labi izklāt, lai tas labi uzsūktos. Tas man neizraisīja nekādu kairinājumu, lai gan man ir rozācija un ļoti jutīga āda. Nenožēloju, ka paņēmu akcijas komplektu! 5 ⭐ no manis!
Produkts ir neticams, pagājušajā vasarā es veicu eksperimentu, lai redzētu, vai tas patiešām darbojas, kā teikts. Es uzsmērēju produktu uz rokas un uzliku savu nospiedumu uz bērna muguras, un 30 minūšu laikā bija redzama atšķirība.
Krēms ir unikāls. Labi uzklājas, ātri iesūcas un āda ilgi ir mitrināta. Lielisks iepakojums! Lietoju gandrīz visus jūsu produktus un esmu ārkārtīgi apmierināta! Paldies!
Šodien mans dēls man uzdāvināja šo brīnišķīgo krēmu! Esmu ļoti laimīga un apmierināta! Jau ar pirmo uzklāšanu sajutu, ka tas būs mans krēms nākotnē. Sajutu mitrumu un aromātu, produkta maigo un patīkamo konsistenci. Esmu ļoti apmierināta! Paldies!
Jau pēc iepakojuma izskata ir redzams, ka šī produkta izgatavošanā ir ieguldīta liela uzmanība, rūpes un mīlestība. Krēmam ir ārkārtīgi gluda tekstūra, un jau uzklājot, nevar nepamanīt tā dabisko izcelsmi. Krēms smaržo pēc "Dabas un Dzīvības"! Un labāku par to es nevaru nodrošināt savai ādai. Apsveicu ar gala rezultātu! 🌷
Man ir kombinēta, aknes skarta āda ar porām un melnajiem punktiem – lietoju produktu 2 nedēļas no rīta, esmu ļoti, ļoti apmierināta. Tas uzreiz iesūcas, saules aizsargkrēms virs tā sēž normāli. Aromāts un konsistence ir nepārspējami, maigi un gaisīgi. Iepakojums ir stilīgs. Pluss ir lāpstiņa. Ar prieku pasūtītu vēlreiz. Gaidu no jums vēl produktus. Apsveicu ar visu darbu pie šī krēma 🍀❤️
Sejas krēms ir unikāls. Esmu ļoti apmierināta. Man ir problemātiska āda, un es rūpīgi izvēlos produktus, ko lietoju. Visi pirkumi līdz šim ir bijuši ideāli man. Paldies jums no sirds par darbu, ko veicat, mīļā ģimene!!! Iesaku!!!
Otro nedēļu lietoju krēmu ar rožu eļļu un esmu pārsteigta par rezultātu. Negaidīju tik ātru, redzamu pozitīvu pārmaiņu. Krēms ļoti ātri iesūcas un neatstāj taukainas pēdas uz sejas. Mana āda ir redzami maiga un gluda, ne tikai pieskaroties. Tas būs mans krēms uz visiem laikiem! Paldies jums, ģimene! Priecīgus svētkus!